kompletna instalacja

Promocyjna oferta serwerów i domen dla skryptów OpenSolution

Konkurencyjne ceny kont hostingowych, rejestracji domen oraz instalacji certyfikatów SSL

Kompletna realizacja budowy profesjonalnych stron internetowych i sklepów opartych na dowolnych skryptach quick.cms oraz quick.cart polega również na przygotowaniu odpowiedniego konta serwerowego, rejestracji domeny oraz pomocy we wdrożeniu szyfrowania ssl.

 • certyfikat SSL w cenie usługi

  W ramach kompleksowości naszych usług, oferujemy klientom darmowe zabezpieczenie Quick.Cart lub Quick.Cms certyfikatem SSL. Za niewielką, jednorazową opłatą wygenerujemy dla Państwa odnawiany zupełnie bezpłatnie klucz zabezpieczający z wraz z konfiguracją adresu https://

 • serwer gratis

  serwer w cenie usługi

  Instalując stronę Quick.Cms lub sklep Quick.Cart na serwerach Progreso, nasi klienci zyskują szereg nowoczesnych rozwiązań oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dla ich serwisu, sklepu oraz danych ich klientów i użytkowników. Serwery firmowane przez Progreso to przede wszystkim wysoki stopień bezpieczeństwa, innowacyjna infrastruktura, która zapewnia szybkość i ciągłość pracy, wygoda oraz pełne wsparcie techniczne.

 • domena gratis

  domena w cenie usługi

  Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, które jest efektem naszego doświadczenia i dobrych kontaktów z klientami i programistami opensolution. Profesjonalne rozwiązania to wyłącznie rozwiązania kompletne. Począwszy od integracji i optymalizacji, a także personalizacji, aż po pełną instalację i wdrożenie łącznie z domeną internetową.

 • wersje resposywne

  zapewniamy wersje resposywne

  Możliwość zamawiania dla stron i sklepów opensolution projektów szablonów responsywnych. Doskonałe przygotowanie stron oraz sklepów w mobilnych wersjach na tablety i smartfony Zamówienia galerii, witryn i sklepów responsywnych. Strony firmowe dopasowane do telefonu, netbooka lub dowolnych rozmiarów tabletu..

 • polskie wityny jednostronicowe

  własna strona jednostronicowa

  Przedstawiamy również inną, ciekawa ofertę przygotowania efektownej witryny jednostronicowej. Modne ostatnio szablony jednostronicowe (tzw. onepage lub bootstrap) mogą być zbudowane w oparciu o proste skrypty OpenSolution. W ofercie posiadamy gotowe wzory szablonów opracowane na bezpłatnej lub płatnej wersji Quick.Cms