konkurencyjne skrypty

 • quick.cart oraz quick.cms

  quick.cart oraz quick.cms

Quick.CART oraz Quick.CMS

Skrypty OpenSolution to zdecydowanie lepsze rozwiązania niż Joomla, WordPress, PrestaShop czy też Magento lub OpenCart.

Firma OpenSolution tworząc skrypty do budowy stron internetowych – Quick.CMS oraz do budowy sklepów internetowych – Quick.Cart, opierała się na doświadczeniu i wiedzy programistów oraz współpracująych firm, które od lat tworzą i administrują strony oraz sklepy oparte na takim oprogramowaniu. Właśnie dzięki temu, że to programiści pomagają w rozwijaniu tego systemu, jest ono bezpieczniejsze w stosunku do takich rozwiązań jak Joomla, WordPress, PrestaShop czy też Magento lub OpenCart, a przede wszystkim bezkonkurencyjnie szybsze w działaniu.

OpenSolution stworzyło skrypty bezpieczne, a zarazem proste w obsłudze, w administrowaniu oraz efektywne w nawigacji. To pozwoliło na stworzenie idealnych rozwiązań dla tych, którzy potrzebują stworzenia strony internetowej lub sklepu internetowego, który będzie bezpieczny, a przy tym funkcjonalny i bardzo prosty w nawigacji, i dzięki temu przyjazny dla użytkownika i klienta. OpenSolution to grupa programistów, która nieustannie rozwija technologię i efektywnie poprawia stworzone przez siebie skrypty. To skutkuje zwiększeniem ich skuteczności, bezpieczeństwa oraz efektywności.

Zamów wykonanie sklepu opartego na Quick.Cart z Partnerem Opensolution

 • Zalety profesjonalnych skryptów stron

  Strony zakładane na skryptach quick.cms oraz quick.cart - to usługa kompleksowa, zawierająca wszystkie elementy niezbędne do publikacji Państwa witryny w internecie. Skrypty posiadają bardzo ergonomiczne narzędzia do zarządzania treścią, a przede wszystkim do efektownej i bezproblemowej prezentacji usług, informacji i fotografii.

 • instalacja dodatków i szablonów dla quick.cms

  Szablony i dodatki dla skryptów

  Przygotowujemy szablony dla darmowych i płatnych edycji skryptów OpenSolution. Opracowujemy responsywność, kolorystykę, grafikę i "skórki" dla stron i sklepów Quick. Pomagamy zainstalować dodatkowe rozszerzenia, podpowiadamy najlepsze rozwiązania, aktualizujemy posiadane wersje skryptów. Dobieramy konfigurację serwera i przygotowujemy domenę.

 • Usługa z bezpłatnym certyfikatem SSL

  Wszystkim, którym zależy na poprawnym i prestiżowym zabezpieczeniu własnego skryptu (strony lub sklepu) proponujemy nasze usługi informatyczne. Nasi Klienci wraz z kompleksową budową witryny, mogą zamówić bezpłatne utrzymanie certyfikatu SSL. Darmowe certyfikaty udostępniamy również dla instalacji opartych na darmowych edycjach Quick.Cart.