serwer w cenie usługi

  • serwer gratis

    serwer gratis

Bezpłatne konto hostingowe

Wieloletnia współpraca z polskim dostawcą usług serwerowych - firmą Progreso - gwarantuje nowoczesne, szybkie, bezpieczne i elastyczne w konfiguracji konta hostingowe.

Stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego to jedno, trzeba dodatkowo zapewnić odpowiednie ulokowanie na bezpiecznym, stabilnym i dopasowanym cenowo serwerze. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru własnego serwera, na którym stworzymy oraz w pełni dostosujemy skrypty do indywidualnych potrzeb. Dla niezdecydowanych w cenie usługi możemy zapewnić dostęp do specjalnej, promocyjnej oferty na serwer w zaprzyjaźnionej firmie hostingowej. 

Instalując serwis internetowy lub sklep internetowy na serwerach Progreso, nasi klienci zyskują szereg nowoczesnych rozwiązań oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dla ich serwisu, sklepu oraz danych ich klientów i użytkowników. Serwery firmowane przez Progreso to przede wszystkim wysoki stopień bezpieczeństwa, innowacyjna infrastruktura, która zapewnia szybkość i ciągłość pracy, wygoda oraz pełne wsparcie techniczne, niezbędne przy nowoczesnym hostingu. Dzięki autorskiemu oprogramowaniu, konto jest w pełni personalizowane, a zarządzanie nim bardzo wygodne, zarówno z pozycji klienta jak i administratora. Ten nowoczesny i jednocześnie wysoce funkcjonalny hosting, pozwala na efektywne zarządzanie zasobami oraz bezpieczne ich przechowywanie i wykorzystywanie.

Zapytaj o promocyjne konto serwerowe Partnera Opensolution

  • Roczne koszty serwera wliczone w cenę

    Opłata za budowę strony zawiera już roczną cenę serwera. Współpracujemy z polską firmą Progreso, która dla przygotowała specjalną ofertę szybkich kont hostingowych o pojemności od 5 GB i bezlimitowym transferze danych.