kontakt

Firmy, które wdrażają skrypty Opensolution

Podejmując się zlecenia, podajemy zawsze dokładną cenę i dokładny  termin jego wykonania.

Chcemy zapewnić każdemu klientowi rozwiązania, których nie zagwarantuje mu nikt inny. To właśnie poprzez indywidualne podejście do klienta, zyskaliśmy tak szerokie możliwości i pełne zaufanie tych, którzy z nami współpracują. Nasza firma wykonuje proste strony internetowe oraz sklepy internetowe oparte o nowoczesne rozwiązania techniczne.

Co ważne, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w bardzo szybkim czasie. Co do terminowości w realizacji usług, jesteśmy z pewnością bezkonkurencyjni. Stronę internetową w postaci wizytówki lub pełnego serwisu przygotujemy w ciągu kilku dni. Podobnie sklep internetowy, który dodatkowo będzie wzbogacony o rozwiązania nie tylko funkcjonalne, co indywidualne i gwarantujące bezpieczeństwo. Chcemy, aby nasi klienci postrzegali nas jako rzeczowego i terminowego kontrahenta, dlatego podejmując się zlecenia, podajemy zawsze dokładną cenę i dokładny  termin jego wykonania. Zawsze dotrzymujemy terminu i uzgodnionych kosztów w ramach uzgodnionego zakresu prac. W przeciwieństwie do konkurencji nie wymagamy wpłacenia żadnej zaliczki przed przystąpieniem do pracy.

Skonsultuj z autoryzowanym partnerem programistów Opensolution - Budowę Stron

 • jeden telefon w sprawie założenia strony

  Zapewniamy wszechstronną pomoc, profesjonalną i specjalistyczną opiekę informatyczną. Pomagamy w budowaniu witryny internetowej, służąc radą na każdym etapie powstawania Państwa projektu: od momentu przygotowywania pomysłu na szablon, poprzez tworzenie strony internetowej i dalsze prawidłowe jej funkcjonowanie.

 • pomoc dla użytkowników opensolution

  pomoc przy instalacji skryptów

  Oferta wszechstronnych usług, związanych z pomocą, zaprojektowaniem, opracowaniem i wdrożeniem gotowej strony lub sklepu. Instalacje i rozbudowa darmowych skryptów opensolution. Przygotowanie szablonów dla darmowych edycji, opracowanie responsywności przy całkowicie nowych projektach lub wdrożenie wersji mobilnych dla już funkcjonujących skryptów.

 • najlepsze firmy budujące strony

  5 najlepszych firm WEB

  Poszukujesz wykonawcy strony internetowej? Oto najlepsza oferta firmy, klasyfikowanej wśród 5 najlepszych firm projektujących strony internetowe w Polsce. Opracowujemy nowoczesne strony, realizujemy projekty wg pomysłów klienta. Zakładamy strony na podstawie gotowych szablonów lub dokłądnie wg wskazań zamawiającego.