partner opensolution

 • polecani projektanci stron

  polecani projektanci stron

Rekomendowani partnerzy programistów Opensolution

Nasza firma – jako jedna z nielicznych należy do grona platynowych partnerów OpenSolution - twórców oprogramowania quick.cart oraz quick.cms..

Nasza firma – jako jedna z nielicznych należy do grona platynowych partnerów OpenSolution - twórców oprogramowania quick.cart oraz quick.cms. Oznacza to, że jesteśmy postrzegani jako firma, które posiada doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz rozległe możliwości tworzenia sklepów i witryn internetowych opartych w całości o skrypty tworzone przez OpenSolution. Dzięki naszej wiedzy związanej z wykorzystaniem skryptów Quick.Cart oraz Quick.CMS jesteśmy w stanie przygotować serwis, który będzie w pełni efektywny i funkcjonalny dla każdego klienta. Długoletnia praca na rynku usług informatycznych owocuje całą rzeszą zadowolonych Klientów, którzy chętnie udzielają nam pozytywnej rekomendacji, oraz często polecają nasze usługi.

Mając tak długie doświadczenie w obsłudze i instalacji skryptów firmy OpenSolutions, znamy ich możliwości, słabsze oraz mocniejsze strony, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć idealny produkt, dostosowany zawsze do potrzeb klienta. Wieloletnia praca oparta na Quick.CART i Quick.CMS pozwoliła nam na pełne zapoznanie się z oprogramowaniem, które również my pomagaliśmy rozwijać. Dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie wdrożyć zarówno sklep internetowy, jak i stronę internetową wg Państwa sugestii.

Zamów wykonanie strony opartej na Quick.Cms z Partnerem Opensolution

 • Certyfikat opensolution

  Wieloletnie doświadczenie, setki zainstalowanych stron i sklepów opartych na oprogramowaniu quick.cart oraz quick.cms. Odbyte szkolenia i stała współpraca z programistami - to gwarancja rzetelnie wykonanej usługi w najbardziej konkurencyjnej cenie. Jesteśmy polecanym przez OpenSolution projektantem stron internetowych i sklepów www.

 • Świadectwo legalności

  Jako autoryzowany partner firmy OpenSolution współpracujemy także z kancelarią prawniczą Lexlab Gabriel Garner. Każdy nasz Klient może skonsultować bezpłatnie nasze zobowiązania i własną działalność - w tym umowy i bezpłatny audyt regulaminu, z prawnikami tejże firmy - oraz uzyskać atrakcyjny rabat przy skorzystaniu z płatnych usług i produktów kancelarii prawniczej Lexlab.

 • instalacja dodatków w sklepach Quick.Cart

  Usługi instalacji gotowych skryptów

  Wykonujemy prace związane z kompletnym wdrożeniem do działania skryptów quick.cart lub quick.cms. Oferta obejmuje pomoc zarówno dla edycji płatnej jak i darmowej. Jeśli przygotowanie skryptu wydaje się dla Państwa czasochłonne, kłopotliwe lub zbyt skomplikowane - prosimy o kontakt z naszą firmą. Szybko ustalimy kolejność działań i zakres naszej pomocy.

 • Certyfikat ssl w opensolution

  Zabezpieczenie SLL - odnawiany bez żadnych kosztów dodatkowych, przy zamówieniu kompleksowych usług. Proponujemy odpłatną jednorazowo instalację certyfikatów ssl na stronach i w sklepach internetowych opartych na systemach OpenSolution. Bezpłatne, automatyczne odnawianie wdrożonych certyfikatów ssl w skryptach quick.cart oraz w skrytach quick.cms