domena w cenie usługi

  • domena gratis

    domena gratis

Bezpłatna rejestracja domen .pl

Kompleksowa oferta zapewnia Państwu w ramach zamawianej usługi - przygotowanie i konfigurację własnej domeny internetowej w cenie kompletnego zlecenia.

Oferujemy naszym klientom rozwiązania kompleksowe. Dzięki temu, każdy, kto zamówi u nas opracowanie Quick.Cms lub Quick.Cart otrzyma usługę, która zostanie może zostać zrealizowana całościowo. Począwszy od stworzenia i optymalizacji serwisu i sklepu, włączając w to nowoczesne rozwiązania w postaci szablonów graficznych i skryptów pomocniczych. Przez instalację serwisu oraz sklepu na serwerze, stworzenie indywidualnego konta klienta. Skończywszy na podpięciu oraz pomocy w konfiguracji domeny, która będzie funkcjonalna, chwytliwa i bardzo ciekawa.

Realizacja każdego zlecenia odbywa się więc od samego początku aż do samego końca. To gwarantuje wysoką jakość oraz funkcjonalność. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom więcej niż konkurencja. Dodatkowo, gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, które jest efektem naszego doświadczenia i dobrych kontaktów z klientami i programistami opensolution. Profesjonalne rozwiązania to wyłącznie rozwiązania kompletne. Począwszy od integracji i optymalizacji, a także personalizacji, aż po pełną instalację i wdrożenie łącznie z domeną internetową.

Zapytaj o promocję na zakup domeny .pl Partnera Opensolution

  • Roczna cena domeny wliczona w cenę

    Cena usługi zawiera już roczny koszt domeny z końcówką .pl. Oznacza to, że w ramach kompleksowej budowy Państwa witryny zostanie prawidłowo zarejestrowana i skonfigurowana na wskazanym serwerze indywidualna domena.