szablony dla stron quick.cms

  • szablony dla stron quick.cms

    szablony dla stron quick.cms

Przygotowanie gotowych wzorów dla quick.cms

Możemy opracować szablony na gotowych stronach i wdrażać nowe rozwiązania bez usuwania aktualnej zawartości skryptu.

Oferujemy kompleksowe wykonanie, dostosowanie oraz zoptymalizowanie szablonów graficznych oraz kolorystycznych dla wszystkich stron opartych o skrypty Quick.CMS. Jesteśmy w stanie przygotować szablon od zera, lub też przerobić już istniejący szablon. Co ważne, zazwyczaj bezproblemowo możemy pracować na już gotowych stronach i wdrażać nowe rozwiązania bez usuwania aktualnej zawartości.

Każdy szablon graficzny i kolorystyczny oparty o system Quick.CMS zostanie dopracowany wg gotowych, zaproponowanych wzorów stron lub według indywidualnych wytycznych oraz potrzeb klienta. Szablon charakteryzuje się indywidualnym stylem graficznym, rozwiązaniem kolorystycznym oraz innowacyjną techniką jego przygotowania. Dzięki temu szablony są nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo efektowne i proste. Szablony, które tworzymy, mają nowoczesny styl i są przejrzyste. Jest to istotne, bowiem prawidłowa nawigacja na stronie pozwala na zainteresowanie klienta, pomaga mu w znalezieniu niezbędnych informacji oraz w wygodnym poruszaniu się po stronie. Warto więc, aby szablon był w pełni przygotowany do użytku. My o to zadbamy.

Zamów opracowanie szablonu dla Quick.Cms z Partnerem Opensolution

  • Przykłady szablonów stron www

    Przykładowe strony internetowe poprawnie przygotowane do pozycjonowania, profesjonalne strony i galerie dla artystów, osób prywatnych i firm. Przykłady dobrych szablonów Quick.Cms.