pomoc w instalacji quick.cms

  • instalacja quick.cms

    instalacja quick.cms

Profesjonalna instalacja skryptów quick.cms

Proponujemy usługi dostosowaniu całego systemu działania strony, począwszy od panelu sterowania, aż po indywidualne sposoby nawigacji stron Quick.CMS.

W naszej ofercie dostępna jest usługa przygotowania serwisu internetowego w postaci wizytówki lub galerii, strony informacyjnej w oparciu o indywidualną wycenę strony, wskazania i życzenia klienta. Usługa ta opiera się na:

- stworzeniu i wdrożeniu szablonu graficznego oraz dostosowaniu go opcjonalnie do wersji responsywnej, która będzie działać na urządzeniach mobilnych każdego typu (telefonach, smartfonach, tabletach, netbookach);

- dostosowaniu całego systemu działania strony, począwszy od panelu sterowania, aż po system nawigacji strony;

- wdrożeniu serwisu na indywidualnym koncie hostingowym, wskazanym przez klienta.

Serwis wdrożony jest oparty na bardzo nowoczesnym, w pełni zoptymalizowanym skrypcie stworzonym przez OpenSolution. Skrypt ten pozwala na wygodne zarządzanie stroną, jest przyjazny dla wyszukiwarek oraz posiada rozwiązania, które pozwalają na stworzenie strony przyjaznej dla internauty, dla użytkownika oraz administratora. My dostosujemy skrypt w taki sposób, aby w pełni odpowiadał potrzebom klienta zlecającego usługę w naszej firmie.

Zamów usługę budowy strony z oficjalnym Partnerem Opensolution

  • Proste zakładanie stron internetowych

    Zakładanie strony www. Jak założyć własną stronę www? Błyskawiczne zakładanie profesjonalnych stron internetowych dla firm i osób prywatnych.  Gotowe wzory prostych szablonów, gotowe rozwiązania oparte na sprawdzonych skryptach firmy OpenSolution.