opinie o sklepach quick.cart

  • opinia o sklepach Quick.Cart

    opinia o sklepach Quick.Cart

Zalety sklepu opartego na quick.cart

Za wyborem sklepu QUICK.CART przemawia wiele technicznych argumentów, min. zwiększone bezpieczeństwo, funkcjonalności, przejrzystość, prostota obsługi i przede wszystkim wygoda użytkowania.

Sklepy Quick.Cart posiadają szereg ciekawych zalet, które pozwalają na ich efektywne wykorzystanie. Zalety nie obejmują wyłącznie personalizacji takiego sklepu, ale też wiele technicznych argumentów, które pozwalają min. na zwiększenie bezpieczeństwa, funkcjonalności, przejrzystości, prostoty obsługi i przede wszystkim wygody: jednocześnie dla sprzedającego i dla kupującego.

Modyfikacja treści poprzez kilka kliknięć: czyli sklepy oparte o skrypt Quick.Cart posiadają bardzo prosty system modyfikacji zawartości, a przejście od standardowego pomysłu na opis towaru do trybu indywidualnej prezentacji jest naprawdę łatwe do osiągnięcia, dzięki czemu każdy może samodzielnie dostosować teksty i galerie zdjęć na stronach w szybki sposób. Łatwe sterowanie sklepem i panelem administracyjnym: to naprawdę duży atut. Zapewniamy, że sklepy oparte o Quick.Cart posiadają niezwykle intuicyjny system sterowania skryptem, wszystkimi jego narzędziami oraz obsługą sprzedaży. Dostosujemy zresztą panel administracyjny oraz cały system nadzorowania sklepu do Państwa potrzeb i wymaganych możliwości zgodnie z ofertą producenta oprogramowania.

Szybka pomoc  i wsparcie techniczne: Quck.Cart to sklepy, które posiadają wysoką jakość wykonania i nasze wsparcie techniczne udzielane telefonicznie lub mailowo. Staramy się działać szybko i efektywnie, dostosowując się do potrzeb każdego klienta i dbając o zachowanie prostej funkcjonalności sklepu. Bezpieczeństwo danych: wybierając sklep oparty o Quick.Cart decydujecie się na sklep bezpieczny, w którym wszystkie potrzebne dane pozostają zawsze odpowiednio ukryte.

Standardy nowoczesnych technologii: Quick.Cart to sklep, który zaprojektowany został w oparciu o nowoczesne standardy technologii XHTML oraz CSS. Dzięki czemu sklep jest nie tylko niezwykle szybki, funkcjonalny, ale również może być w pełni dostosowywany chociażby do urządzeń mobilnych. Ciągły rozwój oprogramowania i jego nieustanna aktualizacja przez programistów to również jedna z najważniejszych zalet Quick.Carta.

Skonsultuj pomysł na własny sklep z Partnerem Opensolution

  • Jak założyć profesjonalny sklep internetowy?

    Instalacja profesjonalnych, bezpiecznych i szybkich sklepów internetowych Quick.Cart, o dowolnej tematyce. Szybkie zakładanie skryptów sklepowych opartych o efektowne szablony lub własną kolorystykę. Oferta pomocy przy wdrożeniu sklepu przez partnerów OpenSolution.